Hassas Yatırım Kayıp Mumu Paslanmaz Çelik Döküm

Teknoloji: Mum kaybetti. Müşterilerin çizimlerine ve taleplerine göre Hassas Yatırım Kayıp Mumu Paslanmaz Çelik Döküm çeşitleri tedarik ederiz. Yeni ürünler için önce döküm aletlerini ve kalıplarını yapmamız gerekiyor. Paslanmaz çelik döküm, karbon çelik döküm ve alaşımlı çelik döküm mevcuttur. Hassasiyet ...

Ürün ayrıntıları

Teknoloji: Mum kaybetti. Müşteri çizimlerine ve taleplerine göre hassas döküm çeşitleri temin ederiz. Yeni ürünler için önce döküm aletlerini ve kalıplarını yapmamız gerekiyor.

Paslanmaz çelik döküm, karbon çelik döküm ve alaşımlı çelik döküm mevcuttur. Hassas dökümler valfler, pompalar, sayaçlar, inşaat makineleri, tarım makineleri, kimyasal ekipmanlar, deniz ekipmanları, denizaltı ekipmanları vb. Için yaygın olarak kullanılır.

Bizden gelen malzeme kodları 316L, 316, 304L, 304, 1.4301, 1.4404, 1.4408, 1.4432, C45, 42CrMo4, S355JR vb. Dir.

Genel olarak, CNC ekipmanlarımızdaki hassas dökümleri de işleriz.


Önemli Döküm / Vanalar üreticilerinden ve tedarikçilerinden birinden toptan özel hassas yatırım kayıp mum paslanmaz çelik döküm yapacak mısınız? O zaman fabrikanızla hemen temasa geçebilirsiniz.

Hot Tags: Hassas yatırım kaybı balmumu paslanmaz çelik döküm tedarikçileri, üreticiler, fabrika, toptan satış, özelleştirme

Sorgulama

You Might Also Like