Dikişsiz Haddelenmiş Halka Dövme

Dikişsiz Haddelenmiş Halka Dövme
Ürün ayrıntıları

Dikişsiz Haddelenmiş Halka Dövme İşlemleri

1. Halka haddeleme işlemi tipik olarak başlangıç stokunun plastik deformasyon sıcaklığında düz kalıplar üzerinde üzülmesiyle başlar - 1020 kalite çelik durumunda, yaklaşık 2200 Fahrenheit derecesi. 2. Delme işlemi, resimde görülen şekilde metalin radyal olarak yer değiştirmesine neden olan sıcak üzgün stok içine bir zımbanın zorlanmasını içerir.
3. Bir sonraki işlem, kesme, küçük ponksiyonun çıkarılmasına hizmet eder ... 4. ... şimdi halka haddeleme işlemi için hazır olan stok boyunca tamamlanmış bir delik üretmek. Bu noktada, stoğa preform adı verilir.
5. Halka şekilli preform burada "yukarı" görünümden gösterilen ID silindiri üzerine kayar. 6. Ring değirmeninin ve preform iş parçasının, döner hareket uygulayan OD rulosuna karşı sıkan bir yandan görünümü ...
7. ... bölümün incelmesi ve halkanın çapında yazışma artışı ile sonuçlanır. Halka değirmenden çıktıktan sonra halka, yakın tolerans boyutlandırma, ayırma, ısıl işlem ve test / muayene gibi ikincil işlemlere hazırdır.


Önde gelen Bağlantı Parçaları üreticilerinden ve tedarikçilerinden birinden toptan özelleştirilmiş dikişsiz haddelenmiş halka dövme mi yapacaksınız? Daha sonra fabrikamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.
Sorgulama