Petrokimya Dövme Ürünleri

Petrokimya Dövme Ürünleri
Ürün ayrıntıları

Kalıplar tarafından üretilen hassas dövme parçalar.Petrokimya dövme parçalarının özellikleri:

Petrol ve kimyasal ekipman çeşitlerinde kullanılan zor kısım, yüksek basınçlı vanalar.


Petrokimya dövme avantajımız:

JINLUN, 12.500 tona kadar büyük dövme sürtünme presine sahipti, bölgemizde üretilen en büyük hassas dövme olan 1.000kg / adet'e kadar büyük yakın kalıp dövme üretebiliriz.

Temelde malzemeler :

4130, A105, F22, 316L, 410SS, vb Biz de müşterilerimizin taleplerine göre ısmarlama malzemeler kitap olabilir, böylece her zaman müşterilerimizin özel taleplerini karşılayabilir.

 

Kalite derecesi :

Hammaddelerin kimyasal elementlerinin spektrometre ile kontrol edilmesi, manyetik tozlar ve ultrasonik hataların tespiti. Ön işleme tabi tutulduktan sonra ultrasonik test. Hidrolik ile gerilme testi, Dövme çeşitlerinin alet çeşitleri ile ölçülmesi.

Üretim kapasitesi :

Yılda yaklaşık 8.000 ton, vardiya başına 15 ton, günde 2 vardiya.

İşleme ve ısıtma hizmetleri :

CNC işleme veya kendi atölyelerimizde ön işleme, müşterilerimizin taleplerine bağlıdır. Isıl tavlama çözeltisi, Q + T, sertleştirme, nitrürleme, karbürleme vb. Alanlarında uzmanlaşmış kooperatif fabrikalarımızda ısıl işlem görmüş.


Önde gelen Drop Forgings üreticilerinden ve tedarikçilerinden toptan özelleştirilmiş petrokimya dövme mi yapacaksınız? Daha sonra fabrikamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.
Sorgulama