Paslanmaz Çelik Özel Dövme Parçaları

Paslanmaz çelik dövme, ana ürünlerimizden biridir. Paslanmaz çelik dövme proseslerinden uzun deneyime sahibiz. Paslanmaz çeliklerin dövülmesinde iki çeşit üretim yolu kullanıyoruz: dövme açık kalıp dövme ve dövme işlemleri. Normal paslanmaz çeliklerden sadece mevcut değil ...

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik dövme, ana ürünlerimizden biridir. Paslanmaz çelik dövme proseslerinden uzun deneyime sahibiz. Paslanmaz çeliklerin dövülmesinde iki çeşit üretim yolu kullanıyoruz: dövme açık kalıp dövme ve dövme işlemleri.

316, 316L, 304, 304L, 1.4301, 1.4404, 1.4418, 1.4432, 1.4462, 2205, F51 gibi normal paslanmaz çeliklerden sadece mevcut değil aynı zamanda müşterilerin talep ettiği veya DIN, ANSI, EN standartları. Bize her türlü paslanmaz çelik tedarik etmek için doğru ortağa sahibiz.

Gelişmiş tekniklerimiz ve ekipmanları sayesinde, ince cidarlı dövüler, karmaşık dövme parçaları, ağır dövülerek yıpranmalar gibi yüksek zorluklu ürünleri oluşturmak için tam yetkinliklerimiz vardı.

İşleme yüzeyleri haricinde diğer yüzeyleri püskürtük, böylece paslanmaz çelik dövme yüzeyleri çok hoştur.

CNC işleme merkezleri, CNC torna tezgahları ve diğer işleme ekipmanlarımız vardı, bu yüzden bitmiş paslanmaz çelik dövülmeleri tedarik edebiliyoruz.


Önde gelen Dökme Dövüm üreticileri ve tedarikçilerinden birine toptan özel paslanmaz çelik dövme parçaları mı yapacaksın? O zaman fabrikanızla hemen temasa geçebilirsiniz.

Hot Tags: Paslanmaz çelik özel dövme parçalar tedarikçiler, satıcılar, fabrika, toptan satış, özelleştirme

Sorgulama

You Might Also Like