904L Paslanmaz Çelik Flanş

904L Paslanmaz Çelik Flanş
Ürün ayrıntıları

904L paslanmaz çelik flanşların avantajları:

JINLUN mükemmel dövme ekipmanları vardı, deneyimli işçiler dövme paslanmaz çelik 904L, paslanmaz çelik 904L ısıtma uygun fırın kolu.

Diğer üreticilerin çoğunun 904L paslanmaz çelik flanşı iyi dövmesi çok zordur, 904L malzemenin dövme sırasında çatlaması kolaydır. Uzun deneyimler ve ileri teknoloji ile, başarıyla 904L paslanmaz çelikler çok dövme, genel olarak, 904L dövme flanşlar 4-5 kez basmak gerekir, bu ham dövme 4-5 ısıtma için fırına geri olması gerektiği anlamına gelir kez, normal paslanmaz çelikler için en fazla 2 kez basmak yeterlidir.

Ürün uygulama alanı :

Bu 904L paslanmaz çelik flanş yaygın petrol ve petrokimya ekipmanları, vitriol yağlar için depolama ve taşıma ekipmanları, santral baca gazı kükürt giderme cihazı, organik asit arıtma sistemi, deniz suyu arıtma ekipmanları, deniz suyu ısı değiştirici, kağıt sanayi ekipmanları, sülfürik asit ekipmanları , nitrik asit ekipmanları, asit ve ilaç endüstrisi ve diğer kimyasal ekipmanlar, basınçlı kaplar, gıda ekipmanları, santrifüj makineleri, reaktörler vb.

 

Kalite derecesi :

Hammaddelerin kimyasal elementlerinin spektrometre ile kontrol edilmesi, manyetik tozlar ve ultrasonik hataların tespiti. Ön işleme tabi tutulduktan sonra ultrasonik test. Ham dövme ebatlarının alet çeşitleri ile ölçülmesi.

Standart flanşlar dışında, müşterinin çizimlerine veya örneğine göre 904L paslanmaz çelik flanşlar üretebiliriz.


904L Paslanmaz Çelik

904L paslanmaz çelik, düşük karbonlu alaşımlı östenitik SS sınıfıdır. Üstün korozyona dayanıklı özellikleri için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Geleneksel krom paslanmaz çelikler nikelden oluşur. Bununla birlikte, 904L SS bakır ilavesinde benzersizdir. Bu manyetik olmayan kaliteye mükemmel tokluk, şekillendirilebilirlik ve kaynaklanabilirlik kazandırır. Bu stabilize olmayan yüksek alaşım aynı zamanda korozyon çatlamasına ve çatlak korozyonuna da dayanıklıdır.


Sorgulama