Dişli halka dövülmüş

Dişli halka dövülmüş
Ürün ayrıntıları

Yüzük dövülmüş yüksek kalite ihtiyaçlarını ile dişli. Hammadde için test, test, makro mikro test, kimyasal analiz azaltma oranı yapmalıyız. Önceden işlenmiş, UT test yapmak sonra ham dövülmüş için. Isıl işlem sonra Şoklama ve önceden işlenmiş Yüzüklerin temperleme, sertlik test, mekanik test ve metalografik analizi yapmalıyız.


Sorunsuz uzman tedarikçisi dövme ve yüzük haddelenmiş gibi biz dişli müşterilerimiz için dişli halka dövülmüş bir sürü üretti. Kullanılan başlıca araçlar, Araba, otobüs, kamyon, vb gibi türlü dişli Yüzüklerin.


Yüzük yapılan dişli dövme, önceden işlenmiş, ısıl işlem çeliklerini ve temperli, CNC işlenmiş, dişli kesilerek ve dişleri sertleştirilmiş haddelenmiş. Esas olarak dişli Yüzüklerin Efendisi malzemelerdir C45, 40Cr, 41Cr4, 42CrMo4, 34CrNiMo6.


Biz de önceden talaşlı imalat, CNC işleme, dönüm, frezeleme, delme, taşlama, iş parçacığı, dişli kesme, vb machinings kapasitesi vardı.


Yapılan müşteri bizim temel iş var. Bizim prouducts esas olarak Avrupa ülkelerine ihracat.1 2

3 4

Önde gelen dövme ve haddelenmiş yüzük üreticileri ve tedarikçileri birinden toptan özelleştirilmiş dişli halka dövülmüş için gidiyorsun? O zaman hemen yapabilirsiniz bizim fabrika ile temas.
Sorgulama