Rüzgar Türbini Mili

Ürün ayrıntıları

Rüzgar Türbini Mili, Türbin Prensibi Mil, Türbin Ana Mili.

Malzeme: Müşterinin isteğine göre, esas olarak malzemeler 42CrMo4 ve 34CrNiMo6'dır.

Ağırlık: 50ton'a kadar.

Uzunluk: 6000 mm'ye kadar.

Çap: 3000mm'ye kadar.

Üretim yeteneği: 0,65MW ila 12MW.

Ana üretim süreci: Dövme, kaba işleme, ısıl işlem (Q + T), CNC bitmiş işleme, tornalama, delme, taşlama, boyama.

Standart: DIN, ASTM, ASEM, JIS, ISO, BS, API, EN.

Avantajları: Müşteri yapımı, ağır dövme, ağır CNC işleme, tornalama, delme, taşlama. Paslanmaz çelikler de dahil olmak üzere müşterinin talepleri doğrultusunda özel malzemeler de mevcuttur.

RÜZGAR TÜRBİNLERİ NELER VE NASIL ÇALIŞIR?


Rüzgarı temiz, özgür ve kolay ulaşılabilir bir yenilenebilir enerji kaynağıdır. Her gün dünyadaki rüzgar türbinleri rüzgârın gücünü ele geçiriyor ve elektriğe dönüştürüyor. Dünya çapında daha fazla rüzgar türbini kurulacak.


Rüzgar türbinleri rüzgarın gücünü kullanmamıza ve enerjiye dönüştürmemize izin verir. Rüzgar estiğinde, türbinin kanatları saat yönünde dönerek enerji yakalar. Bu, ana milin nacelle içindeki bir şanzımana bağlı olarak dönmesini tetikler, ana şaft rüzgar türbininin anahtar parçalarından biridir. Şanzıman bu enerjiyi jeneratöre göndererek elektriğe dönüştürür. Elektrik, daha sonra kuleden aşağı doğru, gerilim seviyelerinin şebekeyle eşleşecek şekilde ayarlandığı bir transformatöre doğru hareket eder.

风电主轴01.jpg

风电主轴02.jpg

风电主轴03.jpg

风电主轴04.jpg

风电主轴05.jpg

Önde gelen Açık Kalıp Dövmeleri üreticilerinden ve tedarikçilerinden toptan özelleştirilmiş rüzgar türbini şaftına mı gidiyorsunuz? Daha sonra fabrikamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
Sorgulama