Rulo Halka Dövme

Rulo Halka Dövme
Ürün ayrıntıları

Özel şekilli halka dövme avantajı:

 

Gelişmiş teknoloji, onlara yaygın dairesel dövmelerden (dikdörtgen bölüm) daha fazla avantaj sağlar. Müşteri parçalarının şekil özelliklerinin analizinde karşılık gelen özel kalıpları geliştirir ve rasyonel şekillendirme işlemini belirleriz. Dövme şekli ve büyüklüğü parçaya kapatılabilir. Bu yüzden bu tür dövme malzemeler büyük oranda tasarruf sağlar, zamanı en aza indirir ve maliyeti azaltır.

Özel şekillendirilmiş haddelenmiş halkaların en büyük çapı 4.000 mm'ye kadar.

Ürün değerlendirme alanı :

Çeşitli ebat ve teknik özellikler flanşlar, mühendislik makineleri için dişli halka, kapmak için raf, demiryolu için jant, madencilik makineleri için tekerlek ve taşlama halkası, beton mikseri için yuvarlama halkası, kauçuk lastikler için kalıp dövme, büyük yatak halkası vb. Gelişmiş teknoloji onlara genel halkadan daha fazla avantaj sağlar.

 

Mevcut malzemeler :

Karbon çelikleri, alaşımlı çelikleri, paslanmaz çelikleri, alüminyumları ve bronzları.


Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ısmarlama malzemeleri de kaydedebiliyoruz, böylece müşterilerimizden gelen özel talepleri her zaman karşılayabiliyoruz.

Kalite mezunu :

Hammaddelerin kimyasal elementlerinin spektrometre ile kontrol edilmesi, manyetik toz ve ultrasonik hataların tespiti. Önceden işlenmiş sonra ultrasonik test. Ham dövme parçalarının ölçü aletlerine göre ölçülmesi.

Üretim kapasitesi :

Yılda 6.000 ton civarında, vardiyada 10 ton, günde 2 vardiya.

Ekstra hizmetler :

Kendi atölyelerimizde ön işleme ve CNC işleme. Kooperatif fabrikalarımızda ısıtma tavlama çözeltisi, Q + T, sertleştirme, nitratlama, karbonlama vb. Konularında uzman olan ısıl işlem görmüştür.


Sorgulama