Dövme Endüstrisinin Pazar Yapısı ve Çalışma Şekli Üzerine Analizler

Dövme Endüstrisinin Pazar Yapısı ve Çalışma Şekli Üzerine Analizler

Dövme Endüstrisinin Pazar Yapısı ve Çalışma Şekli Üzerine Analizler
Dövülerek dövülerek Dövülerek işlenmeye yönelik yöntemlerin belirli bir boyut, şekil ve kalitesini elde etmek için dövme ekipmanlarının ve kalıpların boş veya külçe plastik deformasyon rolü ile ilgilidir. Metal lif organizasyonunun sürekliliğini sağlamak için dövülerek işlenmesi, böylece parçaların iyi mekanik özelliklere ve uzun hizmet ömrüne sahip olmasını sağlamak için, fibröz doku ve Dövülerek Şekillendiricilerin tutarlı, komple metal hattını şekillendirmesi. Bu nedenle, Dövülerek yaygın havacılık, otomotiv, gemi inşaatı, makine, silah, petrokimya ekipmanları, güç ve metalürjik sanayi kullanılır.
Avrupa'da Dövülerek Metal Dövülerek İşlenmiş Dövülerek İşlenmiş Dövülerek İşlenmiş Teknoloji ve Dövülerek İşlenmiş Teknoloji, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Rusya ve diğer ülkelerdeki tekel olmuştur. Çin Dövülerek Üreticileri endüstrisi daha gelişmiş ülkelere geç başlamıştır; birçok önemli DövüM ürünleri çoğunlukla ithalata bağımlıdır ancak ekonomik gelişme seviyesi ve döviz fırsatı arttıkça Çin Dövülerek yapılanma teknolojisi ve teknolojik ilerleme hızla ilerlemektedir ve birçok ürün elde edilmiştir lokalizasyonu, Bazı ürünler yurt dışına ihraç edilmiş ve gelişmiş ülkelerde benzer ürünlerle rekabet edebilmektedir.
İlk olarak, Dövülerek işleme pazar boyutu analizi
Ekonomik kalkınma ve ekipman imalat sanayii gelişimi ile Çin Dövülerek yapılan imalat sanayi, yeni bir hızlı gelişme dönemine girmiştir. Yeni Dünya Endüstrisi Araştırma Merkezi "2017-2021 Çin Dövülerek işlenmesi endüstri pazarı özel araştırma ve geliştirme trend analizi raporu", 2011-2016 yıllarında Çin Dövülerek işleme çıktı 2011 yılına 7,084,600 tondan 20.161.300 tona, Özellikle 2014 yılında, daha büyük bir büyüme oranı .
İkincisi, Dövülerek üretilen kalıp analizi
Forgings teknolojisinde Dövülerek yapılan teknolojiler ve ekipman seviyesi, dünya Dövülerek kulesi endüstrisinden Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya ve Japonya dünyanın önde gelen konumunda, dünyanın büyük ölçekli Dövülerek işleme parçalarının uzun vadeli tekeline geliyor. Son yıllarda, Çin, Hindistan, Brezilya ve diğer gelişmekte olan ülkeler ile ekonomik kalkınma, dövme sanayi ekipmanları hızlı düzeyi artırmak için Dövme kapasitesi kararlı bir şekilde, bazı ürün alanlarında ve gelişmiş ülkelerde rekabet bir model oluşturmak için.
Reform ve açılmanın ardından, ulusal politikaların teşviki ve piyasa talebinin teşvikiyle Çin Dövülerek işleme endüstrisi hızlı bir gelişme gösterdi. Şu anda, Çin'in Dövülerek işleme sanayi ekipmanları, dünyanın önde gelen dövme kapasitesi, önemli anahtar döküm ve Dövülerek alanlar da bir atılım yapmıştır, bazı ürünler yabancı tekel kırmış ancak Çin'in Dövülerek ürünleri endüstrisi dünyanın önde gelen seviyesinde olmuştur hammadde, ısıl işlem teknolojisi ve gelişmiş ülkelerde Çin'in Dövülerek İşletmeler endüstrisinin daha da geliştirilmesini kısıtlayan belli bir boşluk var.
Şu anda, Çin Dövülerek Endüstrisinin genel rekabetçi manzara: büyük devlete ait kapsamlı Dövülerek işletmeler, sermaye, ekipman ve personel avantajları ve büyük ekipmanın uzun vadeli üretimi var Dövülerek ülke Dövülerek, deneyim sektöründe çok dominant bir zengin pozisyon; Bazı piyasa segmentlerinde, kendi benzersiz rekabet üstünlüğünü oluşturmak için pazar yeteneklerine uyum sağlamak için esnek operasyon.
Üçüncü olarak, dövülerek iş sanayi işletme analizi
Dövülerek işlenmiş endüstrisi, ürünlerinin özel doğası nedeniyle genellikle özel parçalar için. Bu nedenle Dövülerek İşler endüstrisi, müşterinin gerçek ihtiyaçlarına göre veya belirli Dövme ürünlerinin belli bir sayısını "özelleştirmek" için belirli standartlara uygun olarak, "üretim satmak" moduna uygun olarak ve belirli arz süresi. Dövülerek işlenmiş sanayi, erişim kalifikasyonunun bir başka temel işletme özelliğidir. Forgingss ürünlerinin kalitesine yönelik birçok sanayi, ürünlerin kalitesini arttırmak ve korumak için genellikle daha yüksek bir endüstri erişim standartlarına sahiptir. Dövme işletmelerinin tedarik ettiği alanlar. Örneğin, AB basınçlı ekipman pazarına giren ürünler PED veya AD2000 sertifikasına sahip olmalıdır. Endüstride bazı büyük üreticiler, çünkü yüksek kaliteli ürünlerin uygulanması, üretim işletmelerinin belgelendirilmesi için ihtiyaç ve hatta üretim işletmelerinin üreticileri de sertifikalandırılmalıdır.