Çin Dövülerek Endüstrinin Dönüşümü ve Yolun Yükselişi

Çin Dövülerek - sanayi dönüşüm ve yolun yükseltilmesi

Dövülerek üç bağlantı, dört bağlantı, Dövme parçaları, dirsek, kafa, flanş ve benzeri boru veya diğer boru bağlantı parçaları iki parçalıdır. Endüstriyel ürünler ağırlıklı olarak petrokimya, doğalgaz, gemi inşaatı, elektrik enerjisi ve tıbbı alanlarında, özellikle deniz mühendisliği ve nükleer enerji gibi gelişmekte olan alanlarda kullanılmaktadır. Ürünler ağırlıklı olarak petrokimya endüstrisi, doğalgaz, gemi inşaatı, elektrik enerjisi ve tıbbı alanlarında, özellikle deniz mühendisliği ve nükleer enerji alanında kullanılmaktadır. Uzay çok büyük.

Endüstriyel Dövülerek işleme sanayiinin hızla gelişmesi, büyük çaplı, kompozit malzemeler, yüksek performanslı ve yüksek güvenilirliğe sahip armatürlere olan talebi daha da zorlaştıracaktır. Günümüzde, endüstriyel metal boru için enerji endüstrisi talebi genel olarak performans düşüşü, boru bağlantı parçaları talebi ile kurulan termik enerjinin düşük teknik içeriği düşüş göstermiştir. Ancak, rüzgar enerjisi flanşı, nükleer sınıf boru bağlantı parçaları ve geniş çaplı, standart dışı, yüksek performanslı termik güç ünitesi boru bağlantı parçaları ve diğer kilit unsurlar, halen kısa sürede tedarik edilmekte, bazılarının ithalata güvenmesi gerekmektedir. Çin'de kentleşmenin hızlanması, petrol ve gaz alanlarının geliştirilmesi, gemi siparişlerinin dünyaya aktarılması, deniz kaynaklarının inşası ve nükleer santrallerin inşası ile zaten arz ve talep açığı artıyor kısa arz piyasası.

Analiz önümüzdeki birkaç yıl ülkenin 1.5 milyon ton düşük basınçlı endüstriyel metal boru yıllık tüketimi, yaklaşık 2.3 milyon ton yüksek basınçlı endüstriyel metal boru bağlantı parçaları yıllık tüketim, artı ihracat, toplam yıllık talep Çin'in sanayi metal boru sektöründe yaklaşık 4.5 milyon ton hakkında. Dünyanın yıllık endüstriyel tüketiminde yüksek basınç boru bağlantı parçaları en az 23,4 milyon ton, fazla 90 milyar ABD doları pazar kapasitesi.

Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, boşaltma tapasını veya deşarj valfını takmak için en düşük noktada belirli bir eğimli, su kaynağı paslanmaz çelik boru bağlantı elemanlarına ihtiyaç duyar, paslanmaz çelik boru eğimi, paslanmaz çelik boru akışının akışını kolaylaştırmak için drenaj cihazına eğimlidir ve bakım boşaltma. Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları aşağıdaki gereksinimleri karşılayacak şekilde ayarlanmalıdır: su kaynağı paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, eğimin yönü tutarlı olmalı, eğim düz olmalıdır, paslanmaz çelik boru hattının akışı yönünde monte edilmelidir. Su temini 0.002 ~ 0.005 eğim olmalıdır, genel olarak standart eğimin 0,003'ü ve su boşaltma cihazına eğimini sağlamalıdır.

Yüksek basınç Dövülerek imalatı işlemi, önce çokgen bir enine kesitli çok köşeli bir halka kabuğunu veya iki ucunda kapalı ucu olan çok köşeli yelpaze biçiminde bir kabuk kaynaklanır. İç basınç basıncı ortamıyla doldurulduktan sonra, iç basınç uygulanır ve kesit poligondan Yuvarlak'a değiştirilir ve sonunda dairesel bir halka kabuğu haline gelir. Gerektiğinde, dört adet 90 Dövme veya altı adet yüksek basınç Dövme veya diğer yüksek basınç Dövülerek spesifikasyonlara dairesel bir halka kabuğu kesilebilir; bu işlem, yüksek basınç Dövülerek çap ve presleme Döküm Çapı oranının 1.5'den büyük olması için uygundur Büyük Dövülerek için herhangi bir şartname, büyük ulusal standart Dövülerek üretmektir ideal yöntemdir.

Yüksek basınç Dövülerek petrol, doğal gaz, kimya endüstrisi, hidroelektrik, inşaat ve kazan vs boru hattı sistemi için uygundur. Tüp ampulü hammadde olmaksızın ekipman ve kalıp maliyetini kaydetmek mümkündür ve herhangi bir büyük çap ve nispeten ince duvar kalınlığı Yukarıdaki iki nedenden dolayı, üretim döngüsünü kısaltabilir, üretim maliyeti büyük ölçüde azaltılır. Çünkü herhangi bir özel ekipman gerektirmez, özellikle büyük ölçekli Dövülerek işleme için uygundur. Düz ya da geliştirilebilir yüzey için kütük ve böylece malzeme basit, kolay Garanti, kolay montaj ve kaynak