Flanş İşleme, Sorunlara Daha Çok Başarılı

- Dec 22, 2017-

Flanşların işlenmesi problemlere daha yatkın

Dövme flanşları, metal kütük ısıtma sıcaklığının çok yüksek veya yüksek sıcaklıkta ısıtma bölgesinde çok uzun süre kalması, fırın oksijeni ve diğer oksitleyici gazlar, metal taneleri, demir, kükürt, karbon ve diğer oksidasyon arasındaki boşluğa nüfuz eder eriyebilir oksit ko-kristal oluşumu, tahıl arasındaki ilişkinin tahrip, böylece plastik malzeme keskin düşüş. Ciddi bir metal yakmak için, ışık çatlamaya geldiğinde kaba çıkartın, yanan çatlaklarda uzun süre çekin çekin.

Pirinç, Flanşların dövme yüzeyinde kırılmıştır. Yüksek güçlü gözlem, açık sarı bakır (veya bakır katı eriyik) boyunca tane sınır dağılımı. Flanşlar fırında kalan bakır oksit gibi ısıtıldığında, oksitlenmiş çelik yüksek sıcaklıkta serbest bakır haline getirilir ve erimiş çelik atomlar östenit tanesi sınırını boyunca uzar ve tahıllar arasındaki ilişkiyi zayıflar. Buna ek olarak, çeliğin içindeki bakır miktarı, oksitleyici bir atmosferde ısıtma, demir oksit altında bir bakır bakımından zengin katman oluşturma gibi daha yüksek olduğunda [>% 2 (kütle fraksiyonu) daha yüksek olduğunda,

Aşırı ısınma ve aşırı ısınma arasında katı bir sıcaklık sınırı yoktur. Genellikle tahıl oksidasyon ve erime özelliklerini belirlemek için yanma. Karbon çeliği için, erime sıcaklığı, ciddi oksitleyici kalıp çelikleri (yüksek hız çeliği, Cr12 çeliği, vb.) Yanarken, erime balık kemiklerinden dolayı tane sınırı. Alüminyum alaşımı tahıl sınır erime üçgeni ve tekrar eritme topu vb. Yaktı. Yanarak dövme, sık sık kurtarılamaz, hurdaya atılmak zorunda kalırdı.

Entegre Flanşlar bir Flanş bağlantısıdır. Boyuna bir çift çelik boru flanşıyla da aittir. Malzeme karbon çeliği, paslanmaz çelik, alaşımlı çelik vb. Çeşitli iç standartlarda, IF ile genel Flanşları temsil etmek. Yüksek basınç borularında kullanılır. Dövme için üretim prosesi. Yüzey pürüzsüz ve pürüzsüz, hassas işleme parçalarının 11 işlemini kullanan genel Flanş ürünleri, ABD standardı ASME, Alman standardı DIN, AB etiketi, Japon standardı ve özel üretim için Çin standardı ile uyumlu olabilir.

Boyunlu kütik kaynağı ile Flanşlar ve genel Flanşlar kaynak kullanılarak kaynaklanır, uzun boyunlu, boy görünümüyle nasıl görüneceği ve boyun ile Flanşlar arasındaki farkın nasıl kullanılacağı Flanşlar Flanşlar Görünüm açısından bakıldığında, genel Flanşlar boru kaynağından kaynaklanır Flanşlar boru kalınlığı, PN1.6MPa'ya ek olarak genel Flanş çapı, geride kalan DN450 nominal çap ile aynıdır. Boyun yüksekliğinin genel Flanşları yüksektir, duvar kalınlığının kalınlığı nispeten kalın olup, Flanşlar referans standardı açıkça görülebilir.

Uygulama açısından bakıldığında, genel Flanşlar, vana üzerindeki Flanşlar, Flanşlar ve vana gibi cihaz flanşlarıyla bağlantılıdır, kaynak bağlantısı üzerinden değil, bütün bir vaziyettedir. Boru hattı tasarımında ekipmanların imalatında kullanılan genel Flanşlar neredeyse kullanılmamaktadır. Boyuna kaynak Flanşları ve boru hattına kaynak yapılmış valf, pompa ve diğer teçhizat kullanılırken boru hattına, kuyruk arabirim boyutuna ve dış çapın, duvar kalınlığının ilgili borularına / parçalarına doğrudan bağlantı yapılabilir.