Kaynaklı basınçlı kaplar becerilerini geliştirmek için on karşı önlemler

- Jun 03, 2016-

(L) otomatik kaynak sitesi için bazı dikkat verilmelidir. Çünkü eğilim açısından bakıldığında, cihazın çalışma fabrika içinde kaynak için büyük ölçekli ulaşım kısıtlamaları tarafından götürecek, bazı inşaat alanına transfer edilir. Otomatik kaynak teknolojisini kullanarak değil gibi Punta Kaynak zavallı işletim ortamı, float düzey ölçer diğer çalışma düzgün ilerleme sınırlar.

(2) göre gerçek iş mümkün olduğu kadar gelişmiş bir dizi tanıtım kaynak ekipmanı, verimli işlemleri kaynak kullanmak, maliyeti azaltmak ve verimliliği artırmak.

(3) CO hızlandırmak için: MIG uygulama basınç gemi kaynak, verimli, düşük maliyetli CO kullanılmasını sağlamak için de kaynak temel eser öncesinde: gaz siperli ark kaynağı.

(4) için hazırlık çalışmaları, kalite, eğim olarak maddi doğruluk, kaynak için daha yüksek kalite taleplerinin ayarlayın. Kesme, eğim talaşlı imalat, CNC gibi otomatik eş grubu. Sağlam bir zemin hazırlamaya otomatik kaynak teknolojisinin kapsamının genişlemesi için hazırlık çalışmaları öncesinde de.

(5) aktif olarak yeni teknolojiler katılmak için yeni teknoloji araştırma ve geliştirme, kaynak teknolojisi, basınç gemi ön planda yüksek yerleri işgal.

(6) malzemeleri basınçlı kaplar için yeni trendleri takip ve araştırma kaynaklanabilirlik güçlendirmek için.

(7) ilgili araştırma kurumları ile birlikte, bilgisayar teknolojisi kullanarak imalat sanayi, bilgisayar destekli işlem değerlendirme, bilgisayar destekli kaynak kalite kontrol, bilgisayar destekli hazırlanması kaynak teknolojisi gibi uzman sistem kaynak basınç damar için geliştirilmiştir.