14. Çin (Şanghay) Uluslararası Dövme Fuarı'na hoş geldiniz.

JINLUN Machining Forging Ltd, 01 - 03 Kasım 2018 tarihleri arasında Çin (Şangay) Uluslararası Dövme Fuarı'nda sergilenecektir. Sergi süresince, JINLUN size paslanmaz çelik dövme, alüminyum dövme, haddelenmiş dövme, hassas dövme ve CNC işlenmiş parça ürünlerini sergileyecektir. E7 D026'da, standımızı ziyaret etmenizi memnuniyetle karşılıyoruz.

Ziyaret tarihi : 01 - 03 Kasım 2018 (Perşembe - Cumartesi)

Adres : Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi. (No.2345 Longyang Road Şanghay)

Standımız : Hall-E7 D026.

 

Çin Uluslararası Dövme Fuarı'nın tanıtımı.

2005 yılında kurulan “Çin (Shanghai) Uluslararası Dövme Fuarı”, on üç kez başarıyla gerçekleştirildi. Sergiler ayrıca dövme, dövme flanş, yüzük, dövme malzemeleri, dövme ekipmanları ve dövme aksesuarları, vb. geliştirme yoluyla yüksek düzeyde yüksek şartname ile profesyonel ve yetkili marka sergisi. Ulusal politikanın çağrısına cevap verir, işletmelerin yenilikçi, verimli ve yeşil yoldan ilerlemesini savunur ve endüstrinin bilim ve sağlığını ve doğa ile toplumu uyumlu bir şekilde uyumlu bir şekilde geliştirmeyi teşvik eder.

14. Çin (Şangay) Uluslararası Dövme Fuarı, 1-3 Kasım 20118 tarihinde Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Yurt içi ve yurt dışına çıkacak Dövme üreticileri ve malzeme ve ekipman devleri, “uluslararasılaşma, profesyonelleşme ve üst düzey” gerekliliklerine uygun olarak yeni ürünler, yeni teknikler ve yeni ekipman sergileyecek, böylece endüstri liderlerinin küresel çaptaki son trendlerini öğrenmelerine yardımcı olacak. Endüstri zincirini çok yönlü bir şekilde şekillendirmek ve ziyaretçiler için ürün, malzeme ve ekipmanların tek elden tedarik platformunu inşa etmek!

Lütfen bu Dövme Sergisi ile ilgili daha fazla bilgiyi www.csfe-expo.com/en adresinden arayınız .

 

JINLUN İşleme Dövme Ltd.

JINLUN, dövme ve haddelenmiş halka çeşitleri, yakın dövülmüş dövme parçaları, serbest dövme ve CNC işleme hizmetleri de dahil olmak üzere çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum dövme ürünlerinin uzman tedarikçisi konumundadır.

 

Müşteri bizim ana işimizdir. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir.

 

Lütfen web sitemizden daha fazla bilgi arayın: www.eamachine.com .

1.jpg