JINLUN'dan yapılan karşılaştırmalı avantajlardan biri!

Sıkı rekabetçi dövme pazarlarıyla yüz yüze geldiğimizde, nasıl ön plana çıkabiliriz, şimdi kooperatif avantajlı dövme ürünlerimizden birini tanıtmaktan gurur duyuyoruz, bu yeni dövme teknolojisi eski bir dövme yönteminin yerini aldı, bir tarafta bir ya da iki kenarda dövülmüş kalıp Bu şekilde dövme yapmak, müşteri için çok fazla hammadde tasarrufu sağlayacak ve bazı üretim maliyetlerini azaltacaktır. Flanş mili, kam mili, kare mil, daha büyük cıvata, bizden askı çubuğu bu şekilde dövülmüştür.


JINLUN ayrıca torna çeşitleri, CNC torna makineleri, testere makineleri, freze makineleri, delme makineleri, CNC işleme merkezleri dahil normal ve CNC işleme ekipmanlarına sahipti, bu nedenle son hassas işleme yetkinliğine sahip olduk, müşterilerimize nihai ürünleri tedarik edebiliriz .

 

JINLUN hakkında


JINLUN, çubuk çeşitleri, flanşlar, halkalar, dövme, işleme parçaları vb. Dahil olmak üzere çelik, paslanmaz çelik, bakır ve alüminyum ürünleri konusunda uzman bir tedarikçidir. Çelikler, paslanmaz çelikler, alüminyumlar dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk . müşteriye göre bakır, dövme, döküm ve diğerleri.


Yapılan müşteri bizim temel işimizdir. Gururlarımız ağırlıklı olarak Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapıyor.

 


Veren kuruluş:

JINLUN İşleme Dövme İmalat Co., Ltd.

Jingjiang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin.

www.eamachine.com ; www.jinlun-machine.com

 

Editörler için iletişim:

Mr.Xia Li, Genel Müdür

Tel: +86 (0) 523 84208366

Faks: +86 (0) 523 84219168

Mobil: +86 18852658858

E-posta: li.xia@jinlun-machine.com ; jinlun@188.com


1


2