JINLUN'dan özel sıcak damgalanmış cıvatalar.

- Aug 08, 2019-

Çin'den özelleştirilmiş ürünlerin güvenilir tedarikçisi olarak ürünlerimiz her zaman müşterinin çizimleri ve talepleri ile buluşur.


Sıcak damgalanmış cıvatalar alanında, özellikle özelleştirilmiş cıvatalarda, uzun cıvatalarda, kare cıvatalarda, paslanmaz çelik cıvatalarda tam avantaj sağladık. Bizden en uzun cıvata 3.000mm'den fazla.


Dövme ve sıcak baskı ile birlikte, JINLUN ayrıca torna çeşitleri, CNC torna makineleri, testere makineleri, freze makineleri, delme makineleri, CNC işleme merkezleri de dahil olmak üzere normal ve CNC işleme ekipmanlarına sahipti, bu nedenle kaba ve hassas işleme yetkinliğine sahip olduk müşterilerimize işleme bitmiş ürünler tedarik edebilirsiniz.


JINLUN'un başlıca ürünleri dövme, sıcak dövme, döküm, çubuk, basamak çubuk, kare çubuk, boru, levha vb.

 

JINLUN hakkında

JINLUN, dövme cıvata çeşitleri, dövme, haddelenmiş dövme, yakın dövme ve işleme ürünleri vb. Dahil olmak üzere çelik, paslanmaz çelik, bakır ve alüminyum ürünleri konusunda uzman bir tedarikçidir. Çelikler de dahil olmak üzere işlenmiş çok çeşitli malzemelere sahibiz . müşteriye göre çelik, alüminyum, bakır, dövme, döküm ve diğerleri.


Yapılan müşteri bizim temel işimizdir. Gururlarımız ağırlıklı olarak Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapıyor.

 

Veren kuruluş:

JINLUN Makine İmalat A.Ş.

Jingjiang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin.

www.eamachine.com ; www.jinlun-machine.com

 

Editörler için iletişim:

Mr.Xia Li, Genel Müdür

Tel: +86 (0) 523 84208366

Faks: +86 (0) 523 84219168

Mobil: +86 18852658858

E-posta: li.xia@jinlun-machine.com ; jinlun@188.com

1_


2_