15. Çin (Şanghay) Uluslararası Dövme Fuarı’nın açılışında hoş geldiniz.

- Oct 15, 2019-

JINLUN Machining Forging Ltd , China (Shanghai) International Forging Expo'da 30 Octomber'den 01 Kasım 2019'a kadar sergileyecek. Sergi sırasında, JINLUN size paslanmaz çelik dövme, alüminyum dövme, haddelenmiş dövme, hassas dövme ve CNC işlenmiş ürünlerini gösterecek. Biz N4 B042 'de olacağız, sıcak bir şekilde standımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz!

Ziyaret tarihi : 30 Ekim - 01 Kasım 2019 (Çarşamba-Cuma)

Adres : Şangay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi. (No.335 Longyang Yolu Şangay)

Standımız : Hall-N4 B042

 

Çin Uluslararası Dövme Fuarı'nın tanıtımı.

2005 yılında kurulan “Çin (Şangay) Uluslararası Dövme Fuarı”, on üç kez başarıyla gerçekleştirildi; sergilerde dövme, dövme flanş, yüzük, dövme malzemesi, dövme ekipmanı ve dövme aksesuarları vb. Geliştirme yoluyla yüksek düzeyde yüksek spesifikasyonlara sahip profesyonel ve yetkili marka sergisi. Ulusal politika çağrısına cevap verir, yenilikçi, verimli ve yeşil yoldan ilerlemesini teşvik eder, endüstri bilimini ve sağlığını ve doğayla ve toplumla uyumlu gelişmeyi aktif olarak destekler.

 

15. Çin (Şanghay) Uluslararası Dövme Fuarı, 30 Ekim - 01 Kasım 2019 tarihleri arasında Şangay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. “Uluslararasılaşma, profesyonelleşme ve yüksek seviye” gerekliliklerine uygun olarak yeni ürünler, yeni teknikler ve yeni ekipmanlar sergilemek için yerli ve yabancı üretici ve malzeme ve ekipman devini davet edecek ve böylece endüstri liderlerinin küreseldeki en yeni eğilimi bilmelerine yardımcı olacak Her yönden endüstri zincirini oluşturmak ve ziyaretçiler için tek elden tedarik ürünleri, malzeme ve ekipman tedarik platformu oluşturmak!

 

Lütfen bu Dövme Sergisi ile ilgili daha fazla bilgiyi www.csfe-expo.com/tr adresinde arayın .

 

JINLUN İşleme Dövme Ltd tanıtımı

JINLUN, dövme ve haddelenmiş halka çeşitleri, yakın kalıp dövme, ücretsiz dövme ve CNC işleme hizmetleri dahil olmak üzere çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum dövme ürünleri konusunda uzman bir tedarikçidir.

 

Özel yapım bizim temel işimizdir. Gururlarımız çoğunlukla Avrupa ülkelerine ihracat yapıyor.


Lütfen web sitemizden daha fazla ayrıntı arayın: www.eamachine.com .


Veren kuruluş:

JINLUN İşleme Dövme İmalat Co., Ltd.

Jingjiang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin.

www.eamachine.com ; www.jinlun-machine.com

 

Editörler için iletişim:

Mr.Xia Li, Genel Müdür

Tel: +86 (0) 523 84208366

Faks: +86 (0) 523 84219168

Mobil: +86 18852658858

E-posta: li.xia@jinlun-machine.com ; jinlun@188.com


2_


1_