Neden JINLUN Machining Forging Ltd ile işbirliği?

- Mar 29, 2020-

Çin'den gelişmekte olan bir şirket olarak, şirketimiz yaklaşık 28.000 mm'yi kapsıyor, bu yüzden büyük gelişmekte olan alanlar vardı. biz her zaman dünya çapında yeni ortaklar, yatırımcılar ve müşteriler için sabırsızlanıyoruz.


İşleme ve CNC işleme faaliyetlerine odaklanıyoruz, başlıca malzemeler dövme çeşitleri, yuvarlak çubuklar, borular, dökümlerdir.


Şangay'dan yaklaşık 180 km uzaklıkta olan Jingjiang Şehrinde kendi atölyemiz, depolarımız, ofis binamız, işleme ekipmanlarımız vardı. Bunları dünya çapındaki ilgili ortaklar ve yatırımcılarla paylaşmayı düşünüyoruz.


Geçtiğimiz yıllarda, başlıca işimiz ihracat yapıyor, başlıca müşterilerimiz İsveç, Danimarka, Finlandiya, Hollanda, Almanya, İngiltere, Slovenya, İtalya, Litvanya, Ürdün, Suudi vb.


Bizimle iletişime geç! Yeni kişiler de memnuniyetle karşılıyor!JINLUN Hakkında


JINLUN, demir, çelik, paslanmaz çelik, bakır ve alüminyum ürünleri, hammadde çeşitleri, çubuklar, çubuklar, plakalar, borular, flanşlar, dövmeler, haddelenmiş halka dövmeler, yakın kalıp dövmeler, açık kalıp dövmeler, dökümler ve dökümler CNC işleme ürünleri, vb.


Dünya çapında mekanik ürünlerin ihraç çeşitleri dışında, monte edilmiş motorlu miller, elektrik motorları, vanalar, pompalar da ihraç ediyoruz .


Özel yapılmış bizim temel işimizdir. Gururlarımız şu anda ağırlıklı olarak Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapmaktadır.

 


Veren kuruluş:


JINLUN Makine İmalat Co, Ltd


Jingjiang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin.


www.eamachine.com ; www.jinlun-machine.com

 


İletişim:


Mr.Xia Li, Genel Müdür

Tel: +86 (0) 523 84208366

Faks: +86 (0) 523 84219168

Cep: +86 18852658858

E-posta: li.xia@jinlun-machine.com ; jinlun@188.com