Petrokimya Proses Pompası

Petrokimya Proses Pompası
Ürün ayrıntıları

BA serisi petrokimya proses pompası, yatay tip, tek emişli, çift emişli ve uzunlamasına bölünmüş iki uçlu santrifüj pompa tipidir. API610 standardı, BB1 tipine göre tasarlanmıştır.Bu pompa serisi, iyi hidrolik güç, kapsamlı spektrum, yüksek verimlilik ve kavitasyona sahiptir.Hidrolik analiz yazılımı ile birlikte çok sayıda deneysel verilere göre, hidrolik performansı mevcut uluslararası ileri düzey.

Parametreler:

Standart: API610
Kapasite: 125 ~ 12000 m3 / h
Baş: ~ 220m
Basınç: 2.5MPa
Sıcaklık: -40 ~ 200ºC
Uygulama: Bu pompa serisi temiz veya partikül içeren, nötr veya aşındırıcı ortamları taşımak için uygundur. Su taşıma, su arıtma, her türlü enerji santrali ve petrokimya endüstrisinde uygulanır.

Kesit Şeması:

1. pompa kapağı ve pompa gövdesi tasarım basınçları 2.5 MPa vardır. Yüksek nokta havalandırma ve mühür floş için ayrılmış delikler vardır.
2.API682 standart mühür odası ve farklı mühür formları çalışma koşullarına ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre yapılandırılabilir.
3.API standart rulman konfigürasyonu, ayrılmış yapı; kriko cıvatası bakım ve montajı kolaylaştırır. Rezerve titreşim ölçümü termometre delikleri, kullanıcıların aletleri seçmesine yardımcı olur.
4.Optimize çift emişli pervane; verimlilik, stabilizasyon, yüksek kavitasyon performansı; kendi kendini dengeleyen eksenel kuvvet.


Önde gelen Pompa üreticilerinden ve tedarikçilerinden birinden toptan özelleştirilmiş petrokimya proses pompası mı alacaksınız? Daha sonra fabrikamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.
Sorgulama