Petrokimya Pompası

Petrokimya Pompası
Ürün ayrıntıları

SZA / SZE tipi petrokimya proses pompaları yatay tip, tek kademeli, tek emişli ve konsol tipi santrifüj pompalardır. API610 standardı, OH1 / OH2 tipi olarak tasarlanmıştır.Bu pompa serisi kesinlikle standartlara göre tasarlanmıştır. pompa desteği, rulman düzenlemesi, rezervasyon arayüzü, soğutma ve yıkama, boşluk yapısı vb.Plan makul olarak, bileşenlerin evrenselliğini arttırır, bakım süresini ve yedek parça sayılarını veya tiplerini, yedek sıcaklığı, titreşimi, basınç testi arayüzünü artırır, pompanın akıllı izlenmesi ve ekipman güvenilirlik katsayısının geliştirilmesi.Bu pompa serisi, iyi hidrolik güç, kapsamlı spektrum, yüksek verimlilik ve kavitasyona sahiptir.Hidrolik analiz yazılımı ile birlikte çok sayıda deneysel verilere göre, hidrolik performansı mevcut uluslararası gelişmiş seviye. farklı çalışma koşullarına göre, OH serisi pompa yapı birçok çeşit ile donatılmıştır ture, böylece en iyi yapılandırma tüm çalışma koşullarında elde eder.

Parametreler:

Standart: API610
Kapasite: 2.5 ~ 2600 m3 / h
Baş: ~ 300m
Basınç: 5.0MPa
Sıcaklık: -80 ° 450ºC
Uygulama: Seri pompa, temiz veya partikül içeren, nötr veya aşındırıcı, yanıcı ve patlayıcı maddelerin taşınması için uygundur. Petrokimya, kömür kimya endüstrisi, petrol arıtma tesisi, çeşitli enerji santralleri ve çeşitli su arıtma tesislerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kesit Şeması:

1. gövde kapağı, çark sızdırmazlık halkaları, API610 belirtilen sertlik ve boşluk ile sıkı bir şekilde, verimlilik ve kararlılığı sağlamak, servis ömrünü artırmak ve yedek parçaların değiştirilmesini azaltmak için ayarlanır
2. geniş bir sıcaklık aralığı için Merkezi destek, 5.0MPa tasarım basıncı. Kıvrım yapısı, çıkış 80mm'nin üzerinde olduğunda çift kıvrımlı yapı benimsenir, kendinden dengeli radyal kuvvet rotor sapmasını azaltır.
3.API682 standart mühür odası boyutu ve farklı mühür formları kullanıcı ihtiyaçlarına göre yapılandırılabilir.
4. rulman sıcaklık ölçüm Aralıkları, yağ odası sıcaklık ölçümü ve rulmanlar titreşim ölçümü kullanıcı izleme için ayrılmıştır.
5.API610 standart rulman yapılandırması. Bir çift eğik bilyalı rulmanlar veya bir çift konik makaralı rulmanlar ve bir silindirik makaralı rulman arkadan radyal kuvvet ve eksenel kuvvet taşıyor.
6. labirent toz geçirmez plaka veya mekanik yağ keçesi seçilebilir. Etkili bir kutuya giren toz önleyebilir rulman zarar vermek, ve aynı zamanda yağlama yağ sızıntısını önlemek, böylece rulman ömrünü artırmak.
7. yardımcı ayak desteği --- da destek iptal edebilirsiniz.
8. yağ sıçramasına yağlama yapar rulman yağlama daha düzgün ve güvenilir; soğutma kanatçıkları ısı yayılım alanını genişletmek ve yatak sıcaklığını azaltmak için kutunun dışında düzenlenmiştir.
9. pompa kapağının tasarım basıncı pompa gövdesi ile aynıdır ve pompa kapağının gücü ve sertliği kesinlikle hesaplanır. Rezerve soğutma (ısı koruma) odası, pompanın ve contanın daha geniş bir alana uygulanmasını sağlar.
10. mükemmel hidrolik modeli pompa istikrarlı, verimli ve yüksek anti-kavitasyon yapar. Dengeli delik yapısı eksenel kuvveti dengeler; Pervane somununun ayna yapısı kilitlenmeyi sağlar.


Önde gelen Pompa üreticilerinden ve tedarikçilerinden birinden toptan özelleştirilmiş petrokimya pompası mı alacaksınız? Daha sonra fabrikamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.
Sorgulama